Merino šála | Melodie zimních rán

Kód: 587
990 Kč
Skladem

Luxusní šála k zimnímu kabátu co příjemně zahřeje či jako krajkový šátek kolem krku co vkusně ozdobí Váš outfit od jara do podzimu. Ručně zapletený příběh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hebounká ručně pletená šálka / šátek vyrobená ze 100% merino vlny z volně chovaných oveček v Jižní Americe a Africe. Můžete ji nosit od jara do zimy! Vypadá luxusně jako šátek k tričku či šatům, v zimě se hodí ke kabátu a zároveň příjemně zahřeje krk. Jedinečný dárek pro ženu v každém věku. Nemusíte řešit konfekční velikost, stačí znát oblíbenou barvu :-)

Rozměr: délka šálu je cca 150 cm, šířka přibližně 20 cm

Materiál: 100 % merino vlna (luxusní materiál, který značně ovlivňuje cenu výrobku)

Tato příze má certifikát Oeko-Tex® (číslo 25.3.0110), Standard 100, Class I. To znamená, že příze byla testována a shledána zcela bez obsahu nebezpečných i škodlivých chemikálií a lidé ji mohou bez obav používat. Class I je nejvyšší stupeň certifikace, který zaručuje nezávadnost této příze a její vhodnost na výrobky pro miminka a malé děti (0-3 roky).

Šála je pletena plastickým krajkovým vzorem.

Praktický módní doplněk, který si zamilujete pro jeho ženskou krásu, noblesu, jemnost a široké možnosti využití. Vhodný pro ženy v každém věku!

Výrobek je inspirovaný modelem z kolekce Drop Design.

Údržba: Doporučuji ruční praní ve vlažné vodě s pár kapkami dětského šamponu. Neždímat, nechat uschnout rozložené na froté ručníku. Nežehlí se!

Tento produkt je vyroben pod regionální ochrannou známkou Lužické hory a Máchův kraj.

etiketa-regio