Merino šála | Botanická vášeň

Kód: 598
990 Kč
Skladem

Luxusní šála k zimnímu kabátu co příjemně zahřeje či jako krajkový šátek kolem krku co vkusně ozdobí Váš outfit od jara do podzimu. Ručně zapletený příběh.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barva: jedinečná zelená (olivová khaki střední odstín)

Foto na postavě: šály v jiných barvách.

Hebounká ručně pletená šálka / šátek vyrobená ze 100% merino vlny z volně chovaných oveček v Jižní Americe a Africe. Můžete ji nosit od jara do zimy! Vypadá luxusně jako šátek k tričku či šatům, v zimě se hodí ke kabátu a zároveň příjemně zahřeje krk. Jedinečný dárek pro ženu v každém věku. Nemusíte řešit konfekční velikost, stačí znát oblíbenou barvu :-)

Rozměr: délka šálu je cca 150 cm, šířka přibližně 20 cm

Materiál: 100 % merino vlna (luxusní materiál, který značně ovlivňuje cenu výrobku)

Tato příze má certifikát Oeko-Tex® (číslo 25.3.0110), Standard 100, Class I. To znamená, že příze byla testována a shledána zcela bez obsahu nebezpečných i škodlivých chemikálií a lidé ji mohou bez obav používat. Class I je nejvyšší stupeň certifikace, který zaručuje nezávadnost této příze a její vhodnost na výrobky pro miminka a malé děti (0-3 roky).

Šála je pletena plastickým krajkovým vzorem.

Praktický módní doplněk, který si zamilujete pro jeho ženskou krásu, noblesu, jemnost a široké možnosti využití. Vhodný pro ženy v každém věku!

Výrobek je inspirovaný modelem z kolekce Drop Design.

Údržba: Doporučuji ruční praní ve vlažné vodě s pár kapkami dětského šamponu. Neždímat, nechat uschnout rozložené na froté ručníku. Nežehlí se!

Tento produkt je vyroben pod regionální ochrannou známkou Lužické hory a Máchův kraj.

etiketa-regio