Luxusní malovaný šál z hedvábí | modrý / petrolejový

Kód: 197
1 950 Kč
Momentálně nedostupné

Barevné hedvábné šály lemované ručně zhotovenou jemnou háčkovanou krajkou. Luxusní doplněk, který oživí Váš outfit dle aktuální nálady či počasí :-) Skvělý dárek pro ženy v kažném věku! Hodí se i na slavnostní příležitosti (svatby, promoce, plesy...)

Tento výrobek jinde nekoupíte, jedná se ručně vyrobený originál :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLZY MODRÝCH PÁVŮ

slzy-pavu2

Jedinečný ručně malovaný hedvábný šál ozdobený háčkovanou kraječkou se zlatým zdobením. Šál dýchá luxusem a je pohlazením na těle i duši.

Autorkou malovaného šálu je paní MARCELA PLEVOVÁ, které tímto děkuji za úžasný klenot, který jsem mohla dozdobit krajkou.

Materiál: šál 100 % hedvábí, ručně malované, krajka 100 % mercerovaná bavlna zdobená třpytkami

Barva: odstíny tmavěmodré a petrolejové, stříbrné zdobení

Ukázka na postavě - šál bez krajky.

Rozměr 90 x 180 cm.

Péče o hedvábný malovaný šál s háčkovanou krajkou

Doporučujeme pouze ruční praní v mírně teplé vodě kolem 30 stupňů C. Přidat můžete pár kapek jemného šamponu nebo tekutého dětského pracího gelu. Nenamáčejte dlouze, do poslední lázně můžete přidat kapku aviváže, která hedvábí změkčí. Pro zachování sytosti barev lze přidat při máchání kapku octa. Šál jemně vymačkat v ručníku, neždímat kroucením! Žehlit ještě mírně vlhké, teplota žehličky mírně vyšší než na hedvábí (1 až 2 tečky). Žehlíme vždy po rubu a výrobek podložíme bavlněnou tkaninou. Nesmí se žehlit na vysokou teplotu s použitím páry! Šál uchovávejte mimo slunce, aby nevybledly barvy, lépe vyvěšený než složený.

Tento produkt je vyroben pod regionální ochrannou známkou Lužické hory a Máchův kraj.

etiketa-regio

Doplňkové parametry

Kategorie: hedvábné
Specifikace: český výrobek